#1 2008-05-27 22:07:45

e_lady

Moderator

NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

W związku z tym, że DARK FORCES dąży do ciągłego pięcia się w górę rankingu postanowiłam wprowadzić pewne zasady dotyczące rozwoju członków naszego sojuszu (xriencex - dziekuję za inspirację).

1) Wymagany minimalny przyrost punków w skali tygodnia to 1500 pkt.

2) W przypadku nie spełnienia wymagania z pkt. 1 członek sojuszu dostaje szansę poprawienia swojego wyniku w przeciągu tygodnia.

3) Każdy ma tylko jedną szansę na poprawę - kolejne nie spełnienie wymagań min. ilości punktów OUT.

4) Nie dopuszczalna jest ujemna wartość punktów (patrz labadz89 = - 1 181 )

5) Sojusznicy, którzy wcześniej zgłosili do mnie swoją kilkudniową nieobecność  są usprawiedliwieni



Jeśli posiadacie jakieś sugestie co do nowych zasad PISZCIE !!!!

Offline

 

#2 2008-05-28 00:04:26

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

hej ale ja o ile sie nie myle mam najmniej pkt bo tylko 6000 wiec ja prosil bym wobec mnie o wyjatek  i zeby to bylo dla mnie 1000 pkt na tydzien no bo bez przesady chyba ze nie wiem bo ja nie obserwuje ie mam przyrostu tyodniowego wiec prosze o zlagodzenie  tej zasady dla mnie i ludzi z moim doswiadczeniem<pkt>

pozdro

Offline

 

#3 2008-05-28 01:07:38

e_lady

Moderator

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

Według mnie nie możesz z góry zakładać, że nie osiągniesz wymaganego progu. Punkty w rankingu ogólnym zdobywasz rozwijając poziomy budynków, liczbę ludności, a tak dokładniej:


Naliczanie punktów w Ikariamie.


Całkowity wynik:

Wykorzystane materiały budowlane
Wykorzystane zasoby luksusowe * 2
Punkty badań * 3
Mieszkańcy * 100
Wykorzystane złoto / 4

Dotyczy to:

Zakończonych budowli
Ratusza
Wojsko liczy się podwójnie
Wynajętych statków handlowych
Zakończonych badań

Całkowity wynik dzielimy przez 100

Głowa do góry nie jestem potworem, i z pewnością wezmę pod uwagę Twoją prośbę, jednak poczekajmy z tym do przyszłego poniedziałku - wtedy zobaczymy jak szybko się rozwijasz

Daj z siebie wszystko i o nic się nie martw, bo jestem pewna,że będzie dobrze

Offline

 

#4 2008-05-28 19:35:10

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

ok bardzo dziękuję  za branie tego pod uwage masz racje pozyjemy zobaczymy

Offline

 

#5 2008-05-30 17:40:24

SteelHand

***

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

moim zdaniem to troche chore z tym przyrostem... fakt mozna utworzyc cos takiego jak akademia DarF i czlonkowi ktorzy nie spelniaja warunkow odchodza tam... a nie odrazu wyrzuceni ;p no i przyjmowac czlonkow od sredniej tyle


nie bede celowo na sile tworzyl wojska zeby osiagac tygodniowy przyrost 1000 robie to co mi potrzebne a nie wybuduje kurwa kupe woja a pozniej siana mi bedzie brakowalo i zauwaz ze niektore badania teraz trwaja dluzej wiec przyrost jest coraz TAK MYSLE ciezszy

Ostatnio edytowany przez SteelHand (2008-05-30 17:42:06)

Offline

 

#6 2008-05-30 19:07:19

POGO

*

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

Hyh,.,, nie jesteśmy taka Gildią aby tworzyć jakieś progi
To bezsensu... ja wyciągam ze swojego kąta tyle ile się da... więcej no po prostu jest to nie możliwe... ;/
Stanowie władze na 2 wyspach z jedną się męczę ale to jest fajne właśnie w tej grze
Ze statystyką punktową 7K to normalne że nie wyciągnę tyle ile chcecie... tym bardziej że się tłukę

ALe pre w górę jak się Da

Offline

 

#7 2008-05-30 19:59:02

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

spokojnie dopoki bedziesz miec przyrost tygodniowy 1,5 k to zostaniesz w sojuszu chyba ze sie wymagania zwieksza
ale jakis prog musi byc bo nie przyjmiemy gracza ktory ma 300 punktow nie?
a jesli chodzi o twoj rozwoj to calkiem niezle

Offline

 

#8 2008-06-01 15:05:19

POGO

*

Re: NASZ ROZWÓJ - ZASADY OGÓLNE !!!!!

Powiem sam szczerze że sam nie wiem jaki mam ...
ale półtora tysiaczka to chyba za wiele jak na tą porę:P
Nom ale ok... jak chcecie ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-serwis.pun.pl www.legendsofbleach.pun.pl www.gim16klasa1b.pun.pl www.wrestlehazard.pun.pl www.1x2.pun.pl